لوگو دکینگ وود

پروفیل چوب پلاست F11

پروفیل چوب پلاست F11 ساخته شده از مواد اولیه مرغوب توسط شرکت دکینگ وود  است. این پروفیل از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار داشته و طبق استانداردهای جهانی تولید می‌شود. تنوع رنگی محصول باعث می‌شود تا کاربر به راحتی بتواند محیط را طبق سلیقه و با انتخاب رنگ دلخواه به راحتی فضاسازی نماید. علاوه‌بر این امکان ایجاد یکپارچگی با سایر المان‌هایی از جمله دیوارپوش یا کفپوش فراهم خواهد شد. استحکام بالای این محصول باعث می‌شود تا در صورت کاربری جهت سقف کاذب یا نما چوبی حتی پس از گذشت مدت‌ها، المان اجرا شده شکل اولیه خود را به خوبی حفظ نماید. انواع پروفیل چوب پلاست تولید شده توسط دکینگ وود  نیازی به ترمیم دوباره یا هزینه نگهداری نخواهند داشت.

این پروفیل همچون سایر محصولات دکینگ وود  شباهت زیادی به چوب دارد؛ علت این امر استفاده از تراشه‌های چوب، پلاستیک بازیافتی و آرد مخصوص در مراحل ساخت پروفیل چوب پلاستیک است. استحکام انواع پروفیل چوب پلاستیک به نسبت سایر متریال‌ها بسیار بالا بوده، ضمن این که در هرنوع شرایط آب و هوایی قابل استفاده است. ابعاد مقطع کلی این پروفیل برابر با 200×10 میلی‌متر است و از لحاظ شکل ظاهری دارای دو سطح کاملا صاف است.

پروفیل چوب پلاست F11 وزنی بسیار سبک دارد. این محصول بسیار مناسب جهت طراحی و اجرای نما پوش های داخلی می باشد. همچنین سبکی وزن چوب پلاست، نصب و اجرا را آسان نموده و باعث می‌شود تا با سرعت بیشتری مراحل اجرا انجام شود. این پروفیل جایگزینی عالی برای متریال‌هایی با چوب طبیعی بوده که مزایای بسیاری نیز به نسبت محصولات مشابه دارد.

0 / 5. 0