لوگو دکینگ وود
خدمات و نمونه کار دکینگ وود

خدمات شرکت دکینگ وود

شرکت چوب پلاست دکینگ وود به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه ی تولید چوب پلاستیک، با اتکا به دانش و تجربه ی افراد متخصص و حرفه ایی و با تجهیز کارگاه اجرایی به روز با ماشین آلات پیشرفته، در بخش طراحی و اجرای روف گاردن، طراحی و اجرا ی نمای چوب پلاست، لنداسکیپ و طراحی و ساخت ویلا فعالیت می نماید. از دیگر حوزه های فعالیت شرکت چوب پلاست دکینگ وود می توان به طراحی و ساخت انواع آلاچیق و پرگولا، طراحی و اجرای دیوار سبز و تراس سبز ، اجرای انواع پله های چوب پلاستیک، محوطه سازی استخر روباز با متریال چوب پلاست اشاره نمود.
شرکت چوب پلاست دکینگ وود با بیش از 30نماینده و عاملیت در سراسر کشور ایران ، اقدام به ارائه خدمات در حوزه های مذکور می نماید.

طراحی و اجرای روف گاردن :

شما عزیزان، اگر قصد طراحی و ساخت روف گاردن دارید، می توانید با اطمینان خاطر امور آن را به شرکت دکینگ وود بسپارید.
ما از تولید تا طراحی و اجر در کنار شما هستیم.
چوب پلاست (چوب پلاستیک) به عنوان یکی از مهمترین و کاربردی ترین متریال های مصرفی در ساخت روف گاردن شناخته می شود، شرکت چوب پلاست دکینگ وود در کنار تولید این متریال دارای آتلیه ی طراحی حرفه ایی و تیم اجرایی قدرتمند در سراسر ایران می باشد و روف گاردن در شرکت دکینگ وود، به صورت حرفه ایی، توسط مهندسین مجرب و با تجربه ی بالا، ااز 0تا 100 انجام می شود.

طراحی و اجرا ی نمای چوب پلاست:

چوب پلاست یا چوب پلاستیک و یا به عبارتی WPC مخفف Wood Plastic Composite می باشد.
این متریال از نوع کامپوزیت های چوبی محسوب می شود و متریال بسیار مناشبی برای نمای ساختمان های تجاری و مسکونی می باشد که بدلیل عدم نیاز به تعمیر و نگهداری (برخلاف ترموود ) در عین حال ظاهر شبیه چوب و ترموود که در دراز مدت باعث کاهش قیمت تمام شده می شود و همچنین مزایای زیاد دیگری مانند پوسته پوسته نشدن، تنوع رنگ و طرح بیشتر نسبت به ترموود، مقاومت به مراتب بیشتر در برابر عوامل مختلف جوی مانند باد باران و رطوبت نسبت به انواع چوب و ترموود و همچنین مقاومت در برابر نفوذ حشرات موذی و غیر قابل اشتعال بودن در بسیاری موارد در نمای ساختمان جایگزین انواع چوب و ترموود شده است.
ترکیب چوب پلاست با سنگ و آجر موجب پدیدار شدن نمای خاص و جذاب می شود.

در طراحی و ساخت نمای ساختمان های تجاری و مسکونی از پروفیل های چوب پلاست دکینگ وود در دسته بندی زیر می توان استفاده نمود:

1) انواع تایل چوب پلاست که اتصال انها بوسیله ی پیچ از رو می باشد.
2) انواع دک سبک با اتصال کلیپس
3) انواع دیوارپوش چوب پلاست دکینگ وود با اتصال فاق و زبانه

محوطه سازی(لنداسکیپ)

اهمیت طراحی لند اسکیپ در معماری
طراحی منظر و لند اسکیپ مهارتی حرفه ایی در ترکیب سازه های ساخت دست بشر، مانند ساختمان ها و پیاده رو ها، با مناظر طبیعی و طرح های زمین، آب و گیاهان می باشد. این بخش از معماری علاقه مندان بسیاری داشته و نقش بسیار مهمی در روند طراحی و ساخت و ساز ایفا می نماید.
معماران طراحی لند اسکیپ و طراحی منظر، اصول هنری و علمی را در برنامه ریزی، طراحی، مدیریت، نگهداری و بازسازی محیط طبیعی و ساختمانی به کار می برند. طراحی لند اسکیپ نه تنها برای زیبایی، بلکه برای خلق فضا و محیط عمرانی است که با سبک زندگی آغاز شده و قلمرویی جدید و همچنین محیطی با کیفیت که بر آثار زیست محیطی و چارچوب محیطی متمرکز است، ایجاد می نماید.
چوب پلاست (چوب پلاستیک) بخاطر شباهت زیاد به چوب و ترموود از متریال های نوین و کاربردی در طراحی منظر و لنداسکیپ می باشد و از این متریال به عنوان متریالی برای آیندگان یاد می شود.
انتخاب چوب پلاست(چوب پلاستیک ) در طراحی منظر و لنداسکیپ میتواند انتخابی هوشمندانه باشد.

طراحی و ساخت ویلا

از آنجایی که این روزها طراحی و ساخت ویلا در شهرک ها و شهر های خوش آب و هوا مانند شهرهای شمالی معمولا بصورت سری سازی و بدون توجه به قوائد و اصول درست معماری و با استفاده از متریال ارزان ساخته می شوند( کیفییت فدای قیمت می شود در بسیاری مواقع) و صرفا هدف از ساخت آنها فروش به مردم و کسب سود می باشد، این نیاز برای افراد ایجاد شده تا به دنبال طراحی و ساخت ویلای اختصاصی خودشان باشند.

به اختصار روند و مواردی که باید در پروسه طراحی و ساخت ویلا در نظر گرفته بشوند را با هم بررسی می کنیم:

انتخاب محل مناسب ویلا

نیازسنجی و بررسی خواسته ها

طراحی اصولی پلان ویلا

طراحی و مدلسازی سازه ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

شروع ساخت ویلا

محوطه سازی ویلا

5 / 5. 1