لوگو دکینگ وود
چوب پلاست

چوب پلاست در مبلمان فضای باز

استفاده از چوب پلاست درمبلمان شهری آخرین مرز طراحی زیست‌ محیطی است زیرا استفاده از تمام استحکام و کشش پلاستیک و زیبایی چشم نواز چوب در قالب متریال چوب پلاست برای آزمایش ایده‌های نوآورانه و ایجاد راه‌حل‌های موردی با استفاده از مواد ۱۰۰٪ بازیافتی، سازگار با محیط زیست و قابل استفاده مجدد را ممکن می‌سازد.
انتخاب چوب پلاست برای مبلمان شهری یک انتخاب هوشمندانه است زیرا به این معنی است که در مورد آینده نه تنها از نظر پایداری محیطی، بلکه همچنین با در نظر گرفتن کیفییت استثنایی مواد که حداکثر استحکام، عمر طولانی و نگهداری صفر را تضمین می کند فکر کرده ایید.
چوب پلاست برای مبلمان شهری یک انتخاب ایده آل است زیرا یک متریال کاملا ضد باکتری می باشد که در برابر عوامل جوی، کپک ها و قارچ ها، ضد خش، بسیار متنوع از نظر طرح و رنگ، تمیز کردن آسان است و هزینه های مربوط به نگهداری مواد سنتی مانند چوب یا آهن را حذف می کند.
ما پروفیل‌های چوب پلاست دکینگ وود را برای مبلمان شهری پیشنهاد میکنیم زیرا معتقدیم که می‌توان کیفیت و راحتی فضاهای شهری را از طریق حفاظت کامل از محیط زیست بهبود بخشید.
متریال چوب پلاست نشان‌دهنده دانش ما در محصولات زیست‌محیطی برای فضای باز است.
مواد اولیه ی تشکیل دهنده ی چوب پلاست متشکل از 45٪ آرد چوب و 45٪ PVC و حدود 10درصد رنگ و پایدار کننده های مختلف می باشد.
در طراحی مبلمان شهری از پروفیل های مختلف چوب پلاست دکینگ وود می توان استفاده کرد، که به اختصار هریک از این پروفیل ها را معرفی می کنیم.
دک با عرض 7سانت (f4 ) که در دو مدل سبک و سنگین تولید می شود، دک سنگین با عرض 14.5 سانت (d1)، تایل با عرض 7 سانت (f9)، تایل با عرض15.5سانت(f7)، دک سنگین و سبک در عرض های 12سانت.

انواع پروفیل های لوور چوب پلاست دکینگ وود که باکمی خلاقیت معمارانه میتوان طراحی های خاصی در حوزه ی مبلمان شهری پدید آورد.

طول انواع پروفیل چوب پلاست

طول استاندارد انواع چوب پلاست های دکینگ وود 2متری و 3متری می باشد ولیکن جهت تعامل بیشتر با فعالان حوزه ی مبلمان شهری ، شرکت چوب پلاست دکینگ وود متناسب با خواسته ی کارفرما انواع پروفیل های چوب پلاست را بدون هیچگونه افزایش قیمتی در بازه ی طول 2تا4متر تولید می نماید.

بیشترین کاربرد چوب پلاست در مبلمان شهری

بیشترین کاربرد چوب پلاست در مبلمان شهری در حال حاضر ایستگاه های اتوبوس و تاکسی، انواع نیمکت پارک ها، سطل زباله و… می باشد. ولیکن با توجه به مزایای بسیار زیاد چوب پلاست نسبت به متریال های مشابه مانند چوب و ترموود، پیش بینی می شود در آینده ایی نزدیک چوب پلاست به عنوان یکی از پرکاربرترین متریال های ساختمانی در حوزه ی طراحی شهری و مبلمان شهری شناخته شود.

چوب پلاست متریالی دوستدار محیط زیست

همانطور که اشاره کردیم انتخاب چوب پلاست برای استفاده در حوزه ی طراحی شهری و مبلمان شهری انتخابی کاملا هوشمندانه می باشد. می توان گفت چوب پلاست متریالی ست برای آیندگان، زیرا درعین حال که حس و زیبایی چوب را به مخاطب القا می نماید، برای تولید آن هیچ درختی قطع نمی شود و یک متریال کاملا دوستدار محیط زیست تلقی می شود.

0 / 5. 0