لوگو دکینگ وود
پارکت لمینت

مزایای پارکت لمینت

پارکت لمینت چیست؟

پارکت لمینت یا کفپوش لمینت یک پوشش چند لایه می باشد که با فرایند لمینت این لایه ها به یکدیگر متصل شده اند و معمولا از  HDF یا MDF ساخته می شوند که کفپوش لمینت ساخته شده از HDF مرغوب تر بوده و درنتیجه قیمت بالاتری نیز دارد.

مزایای پارکت لمینت

قیمت پارکت لمینت: پارکت لمینت نسبت به پارکت چوبی قیمت مناسب تری داشته و براساس متر مربع به فروش می رسد.

مقاومت لمینت: کفپوش های لمینتی با مقاومت سایشی متفاوتی ساخته می شوند و به گونه ایست که هرچقدر مقاومت سایشی آن بالاتر باشد، مقاومت آن در برابر ضربه، آب و موارد دیگربیشتر می شود. پارکت لمینت جزو قوی ترین کفپوش ها در برابر ضربه می باشد.

طراحی خاص کفپوش لمینت یکی از مزایای پارکت لمینت تنوع و رنگ بندی بالای آن می باشد! شما می توانید با توجه به دکوراسیون منزلتان رنگ و طرح مورد نظرتان را انتخاب فرمائید. در انتخاب طرح و رنگ پارکت حتما به این مورد توجه نمایید که بایستی در تناسب با بسیاری از المان های محیط مانند مبلمان، پرده و … باشد تا هارمونی جذابی را ایجاد کند.

نصب آسان پارکت لمینت:  برخلاف سایر کفپوش ها، پارکت لمینت به آسانی نصب می گردد. هنگام نصب این پارکت ها لایه ای از فوم زیر پارکت ها قرار گرفته می شود که سبب می شود در هنگام راه رفتن صدای اضافه ای تولید نگردد و به نوعی این کفپوش را در دسته متریای قرار می دهد که عایق صدا هستند.

اکوفرندلی: لمینت از چوب ساخته می شود ولی از این جهت در دسته دوستداران محیط زیست قرار می گیرد که قابل بازیافت بوده و می تواند مجددا مورد استفاده قرار گیرد.

قابلیت جدا شدن کفپوش لمینت: از دیگر مزایای پارکت لمینت می توان به سهولت در جابه جایی تایل های پارکت اشاره نمود که درصورت تغییر منزل یا فضایی که در آن از این پارکت استفاده نموده اید، می توانید به راحتی این کفپوش را از زمین جدا نمایید و مجددا در قسمتی که مدنظرتان می باشد نصب نمایید.

نگهداری لمینت: با دستمال یا تی دسته دار نمدار به راحتی می توانید این کفپوش را تمیز و مثل روز اول کنید. لمینت به علت داشتن لایه پوششی، گرد و خاک را به خود جذب نمی کند به همین دلیل به آسانی تمیز می توان آن را تمیز نمود.

مزایا پارکت لمینت

کفپوش مدرن

قیمت کفپوش لمینت

0 / 5. 0