لوگو دکینگ وود
کفپوش چوب پلاست

کاربرد های چوب پلاست

پروفیل چوب پلاست

پروفیل های چوب پلاستیک در هرجایی قابل استفاده است و دارای کاربردهای بسیار متنوعی هستند که تمام سازگاری چوب را با عملکرد های بهتر و مختلف فراهم میکند. چوب پلاست به طور گسترده ای در کفپوش فضای باز، نرده، قرنیز ها، قاب های در و پنجره، مبلمان داخلی، مبلمان فضای باز و.. استفاده می شود.

کفپوش چوب پلاست

کفپوش چوب پلاست در انواع، ابعاد، شکل ها و ضخامت های مختلف ساخته میشود تا حق انتخاب راحت تری را ارائه دهد. کفپوش های چوب پلاست دارای خواصی مانند مقومت در برابر آتش، آب، پوسیدگی، رطوبت، حشرات و اسید های سمی و آلاینده می باشد. همچنین علاوه بر تمام ویژگی های خوب چوب پلاست میتوان به وزن سبک آن نیز اشاره نمود.

نما چوب پلاست

با متریال چوب پلاست میتوان نماهای زیبا را طراحی و اجرا کرد.

مزایای نمای چوب پلاست:

سرعت اجرای بالا

مقاومت در برابر شرایط جوی

مقاوم در برابر نور شدید خورشید

تنوع در اندازه و ابعاد

تنوع در رنگ

قیمت مناسب

نرده چوب پلاست

چوب پلاستیک می تواند متناسب با پروژه شما سفارشی باشد. این متریال بدون نیاز به رنگ، تعمیر و نگهداری یک جایگزین چوب عالی برای نرده های محکم و بادوام است.

محوطه سازی

راه حلی کاربردی و زیبا برای لنداسکیپ، محوطه سازی اطراف استخر چوب پلاست است. چوب پلاستیک می تواند پشتیبانی لازم را در حین تحمل رطوبت و استفاده در دراز مدت را به شما ارائه می دهد.

پارک ها

الوارهای چوب پلاستیک اغلب در ساخت وسایل پارک مانند نیمکت، پناهگاه و حصار استفاده می شود. این انتخاب ایده آل برای ساکنین شهر است زیرا پوسیده نمی شود و ضد حشرات است.

مبلمان فضای باز

صندلی های باغ، نیمکت ها، سوله ها و میز های پیک نیک را اگر میخواهید بسازید چوب پلاست یک انتخاب عالی است زیرا عملکرد بهتر و با همان پوشش جذاب چوب را خواهید داشت.

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0 / 5. 0