لوگو دکینگ وود

تایل موزاییک چوب پلاست

تایل موزاییکی چوب پلاست

تایل موزاییک چوب پلاست و کاربردهای آن

توجه به کف سازی و انتخاب کف پوشی مناسب با شرایط محیطی فضای داخلی و محوطه خارجی هر ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. انتخاب کفپوشی باکیفیت و مناسب محیط، به طور چشمگیری سبب افزایش کیفیت و زیبایی فضای مربوطه می شود. امروزه به علت پیشرفت تکنولوژی در حوزه مصالح ساختمانی، تنوع کف پوش ها به حدی زیاد می باشد که انتخاب های زیادی پیش روی شما قرار دارد.

یکی از متریال های مناسب برای کف سازی، تایل موزاییکی چوب پلاست دکینگ وود می باشد که از لحاظ ظاهری مشابه چوب طبیعی و ترموود می باش. چوب پلاست های دکینگ وود دارای زیره پلاستیکی از نوع فشرده بوده و به همین دلیل نیازی به زیرسازی هنگام نصب ندارد. در ساخت تایل های موزاییکی چوب پلاست دکینگ وود از دک های 7 سانت استفاده می شود.

از ویژگی های تایل موزاییکی چوب پلاست دکینگ وود، به نصب آسان و سریع (قابل نصب حتی توسط خود مشتری)، قابل حمل بودن و عدم نیاز به آهنگری برای نصب آن در کنار زیبایی چشمگیر می توان اشاره نمود.

ویژگی قابل جابه جایی بودن این تایل های موزاییکی چوب پلاست دکینگ وود، سبب می شود که افرادی که در منازل، محل کاری و … استیجاری ساکن هستند نیز به راحتی و بدون دغدغه بتوانند از این تایل های چوب پلاست دکینگ وود استفاده کنند.

تایل موزاییکی چوب پلاست به علت ویژگی های ذکر شده در بالا و شباهت ظاهری آن به چوب طبیعی، در صنعت ساخت و ساز بسیار پرکاربرد بوده و محبوبیت بسیاری در میان سازندگان، طراحان و عموم مردم دارد.

از کاربردهای تایل موزاییکی چوب پلاست به استفاده از آن به عنوان پوشش کف تراس، بالکن، حیاط خلوت(پاسیو)، کف غرفه های نمایشگاهی و دیگر فضاهایی که متراژ بالایی ندارند، می توان اشاره نمود.

با توجه به اینکه امروزه آپارتمان نشینی بسیار گسترش پیدا کرده، افراد در پی آن هستند که حتی از کوچک ترین فضاهای خانه نیز به بهترین شکل استفاده نموده و آن را به فضایی دنج و راحت هرچند کوچک تبدیل نمایند.

کف یکی از قسمت هایی می باشد که در فضاسازی تراس یا بالکن به آن پرداخته می شود. بهترین متریال مورد استفاده برای کف سازی، تایل موزاییکی چوب پلاست دکینگ وود به علت ویژگی های ذکر شده می باشد.

به دلیل نصب آسان و عدم نیاز به جوشکاری و برش، تایل موزاییکی چوب پلاست دکینگ وود نسبت به سایر کفپوش ها از نظر هزینه، بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

0 / 5. 0