لوگو دکینگ وود

چوب پلاست ارزان نخرید... کیفیت را فدای قیمت نکنید!

چوب پلاست ارزان ؟ اگر با جست‌وجوی چنین عبارتی به این صفحه رسیده‌اید، باید بگوییم شاید دنبال محصول مناسبی نمی‌گردید! در عمل، چنین کالایی پیدا نمی‌شود. اگر هم متریال ارزانی یافتید که به‌نام چوب پلاست فروخته می‌شود، توصیه می‌کنیم هرگز آن را نخرید. چون با ایجاد انواع ضررهای مادی و اجرایی، باعث دردسرتان خواهد شد.

چوب پلاست باکیفیت، اساساً جزء متریال های چندسازه لوکس ساختمانی به شمار می‌آید. مواد اصلی تشکیل‌دهنده این فرآورده، حدود ۴۵ درصد چوب، ۴۵ درصد پلیمر و ۱۰ درصد افزودنی و پایدارکننده های مختلف است (نسبت هر یک از این مواد در پروفیل های مختلف با توجه به نوع کاربری هر کدام متفاوت است.) بنابراین تا همین جا قابل درک است که تولید چوب پلاست ارزان، تقریباً غیرممکن است.
انتخاب صحیح نوع چوبی که قرار است در کارخانه با تبدیل به پودر، به‌عنوان یکی از پایه‌های اصلی ساخت چوب پلاست مورد استفاده قرار گیرد، اهمیت زیادی دارد. به‌طور مثال، برای پروفیل هایی که برای استفاده به‌عنوان کفپوش چوب پلاست ساخته می‌شود، حتماً باید از پودر چوب درخت‌هایی با تراکم و مقاومت فشاری بالاتر استفاده شود. این حساسیت در مورد چوب پلاست هایی که به‌صورت تایل موزاییکی یا دیوارپوش مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، کمتر است.

اما مهم‌تر، نوع پلیمر مصرفی در تولید این محصول است. متأسفانه برخی کارگاه های بی نام و نشان، به صرف ارزان سازی چوب پلاست اقدام به استفاده از ضایعات پودر چوب و بخصوص ضایعات پلیمر (یا هردو) در تولید این متریال می‌کنند. وقتی به مواد ترکیبی، پلاستیک هایی افزوده می‌شود که بارها بازیافت شده‌اند، پروفیل های ساخته شده دارای مواد سمی و خطرناک خواهند بود و این سلامتی مصرف‌کننده را به خطر می‌اندازد.
این اقدام منجر به تضییع حق خریداران و به مرور زمان منفی شدن ذهن مردم نسبت به این متریال لوکس خواهد شد.
لذا توصیه اکید می‌کنیم قبل از خرید چوب پلاست حتما درمورد مواد تشکیل دهنده چوب پلاستی که قصد خرید آن را دارید تحقیق جامع به عمل آوردید تا خدایی نکرده با انتخاب محصول بی کیفیت پروژه شما دچار آسیب نگردد.
ما در دکینگ وود باور داریم که حق کاملا طبیعی شما عزیزان است که در ازای هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، چوب پلاست باکیفیت تهیه نمایید و با یک انتخاب اشتباه، متحمل هزینه های مالی و اعتباری جبران ناپذیر نشوید.

کفپوش تایلی چوب پلاست

مهم‌مترین مواردی که در انتخاب چوب پلاست باید به آنها دقت کرد:

1- بررسی مواد تشکیل دهنده چوب پلاست و حصول اطمینان از عدم استفاده از ضایعات در فرایند تولید این متریال توسط شرکت تولید کننده.

2-برش طولی چوب پلاست در چوب پلاست های بی کیفیت بسیار سخت است و درصورت برش طولی این پروفیل ها احتمال اسیب دیدگی چوب پلاست بسیار بالاست.

3-مقایسه قیمتی چوب پلاست ها (قاعدتا وقتی سه یا چهار شرکت تولید چوب پلاست از نظر قیمتی اختلاف خاصی با هم ندارند ولیکن یک شرکت اختلاف قیمت چشمگیر با سایر تولید کنندگان دارد باید به کیفیت چوب پلاست شک نموده و با دقت عمل بیشتری نسبت به تهیه متریال چوب پلاست اقدام نمود)

4-مقایسه شکل ظاهری چوب پلاست های دو یا چند شرکت با همدیگر از نزدیک (بسیاری مواقع با مقایسه حتی شکل ظاهری پروفیل های بی کیفیت با چوب پلاست های دکینگ وود به راحتی میتوان تفاوت کیفیت آنها را مشاهده نمود)

شرکت دکینگ وود به شما اطمینان خاطر می‌دهد که با کیفیت ترین چوب پلاست راتولید و به شما عرضه نموده و شما عزیزان می توایند از 0تا100پروژه های خود را شامل طراحی دوبعدی و سه بعدی (توسط آتلیه تخصصی طراحی دکینگ وود) انتخاب صحیح پروفیل با مشورت با متخصصین بخش فروش و پشتیبانی دکینگ وود، نصب و اجرای صحیح و اصولی و درنهایت خدمات پس از فروش حرفه‌ای با اطمینان خاطر به این شرکت واگذار نمایید.

برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید:

5 / 5. 1