لوگو دکینگ وود
اطلاعات شرکت دکینگ وود

کالیته رنگ و cnc درب های پلی وود دکینگ وود

شرکت دکینگ وود به عنوان تولید کننده درب های پلی وود در حال حاضر انواع درب پلی وود و چارچوب پلی وود را در 14کد رنگی تولید و تقدیم مشتریان عزیز می نماید.
بزودی تعداد کالیته رنگ های درب پلی وود دکینگ وود افزایش خواهد یافت و علاوه بر تنوع زیاد و جذاب انواع درب و چارچوب های پلی وود دکینگ وود از نظر رنگ بندی، درب های تولیدی این شرکت دارای تنوع بسیار زیاد cnc می باشند که شما مشتریان ارجمند می توانید باتوجه به سلیقه دلخواه خود هرکدام از این cncها را انتخاب و ثبت سفارش نمایید.

اگر به هردلیلی هیچ کدام از cncهای دکینگ وود به سلیقه ی شما نزدیک نبود شما میتوانید طرح cnc مورد نظر خودرا به تیم فروش دکینگ وود ارائه داده تا پس از بررسی و تایید بخش فنی از cncدلخواه شما روی درب پلی وود سفارش داده شده استفاده و تقدیم شود.

درب های پلی وود تولیدشده توسط دکینگ وود به دلیل استفاده از پلی وود( ترکیبی از پودر چوب و پلیمر) ، دارای قابلیت تراشکاری خوبی هستند. به همین دلیل می توان طرح های مدنظر شما عزیزان را به خوبی روی این درب ها پیاده سازی نمود بدون آنکه میزانی از مقاومت آن کاسته شود.
به این مورد نیز باید توجه نمود که با توجه به 100درصد ضدآب بودن درب های چوب پلاست دکینگ وود، با تراشکاری روی سطح آنها، قابلیت ضدآب بودن این درب ها به هیچ وجه از بین نمی رود چون برخلاف برخی محصولات تولید شده که فقط روکش آنها ضدآب است و در اثر تراشکاری سطح یا مخدوش شدن آن ها آب به راحتی داخلشان نفوذ کرده و سبب پوسیدگی و در نهایت از بین رفتن شان می شود، درب های تولیدی دکینگ وود به صورت کامل ضدآب هستند.

درب ها در قالب های تک لنگه دو لنگه و 2 لنگه در ابعاد مختلف (تا عرض135 سانتی متر بصورت 1 لنگه) و در روکش رنگهای متنوع و طرح نامحدود CNC طبق سفارش شما مشتریان ارجمند تولید می شود.
یکی از شاخص ترین مزیت های انواع درب های پلی وود دکینگ وود نصب و اجرای درب و چارچوب همزمان و ایجاد زیبایی و هماهنگی طرح و رنگ درب، چارچوب تولیدات بر اساس اندازه های استاندارد و سفارش عرضه می گردد. لنگه درب های تولیدی برای هر دو منظور چارچوب فلزی (چهارچوب فرانسوی)و WPC با روکش PVC ارائه می گردد.

درب های پلی وود دکینگ وود قابلیت نصب بر روی چارچوب چوبی و آهنی را دارد.
باتوجه به تخصصی بودن اندازه گیری و نصب درب و چارچوب پلی وود لطفا قبل از نهایی کردن ابعاد درب و چارچوب و همچنین برای نصب درب و چارچوب پلی وود حتما با کارشناسان مجرب این شرکت در تماس باشد.

دریافت کاتالوگ درب پلی وود دکینگ وود

دریافت فایل PDF تمامی  کاتالوگ های دکینگ وود 

کد رنگ درب های پلی وود

طرح های cnc درب پلی وود

0 / 5. 0