استعلام قیمت چوب پلاست و درب پلی وود

استعلام قیمت چوب پلاست و درب پلی وود و ترمووود، محصولات اصلی دکینگ وود از طریق تماس با کارشناسان فروش هر بخش به‌سادگی امکان‌پذیر است.

اما از مشتریان گرامی درخواست و تأکید می‌کنیم تنها به دریافت لیست قیمت چوب پلاست یا درب ضد آب پلی وود بسنده نکنید؛ چرا که مقایسه قیمت ها، تنها معیار مناسب برای انتخاب چنین کالای کلیدی و زیربنایی نیست. این مسئله را در نوشته‌ای با عنوان چوب پلاست ارزان به تفصیل شرح داده‌ایم. توصیه می‌کنیم پیش از خرید، حتماً ضمن مشاوره تخصصی رایگان با مهندسان متخصص شرکت، با مناسب ترین محصولات برای محیط و فضای موردنظرتان آشنا شوید.

همچنین ضمن بازدید از نمایشگاه مرکزی محصولات (شوروم) دکینگ وود و جلسه حضوری با کارشناسان، می‌توانید تمامی پروفیل‌های چوب پلاست و ترمووود (با تنوع رنگی و عملیات سطحی) را به‌صورت خام و نیز نصب‌شده در سازه واقعی، از نزدیک مشاهده و لمس کنید. همچنین مدل های متنوع درب های ضدآب پلی وود به‌شکل نصب‌شده و مقاطع عرضی برش‌خورده آن‌ها در کنار کالیته رنگ (روکش درب) و طرح‌های حک CNC قابل بازدید است. کاتالوگ‌ها و بروشورهای چاپی محصولات نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

برای مراجعه به شرکت، هماهنگی قبلی لازم است.

آدرس

تهـران، بزرگراه اشرفی اصفهانـی، میدان پونک، بلـوار همیلا (فلاح‌زاده)، ابتدای بلوار پارک، مجتمع تجاری اداری همیلا سنتر، طبقه 6، واحد 602

شماره تماس

تلفن دفتر مرکزی:

دپارتمان چوب پلاست: آقای عسکری

مدیر فروش: آقای هدایتی

دپارتمان درب پلی وود: خانم زنگنه و آقای هاشمی

شبکه های اجتماعی