لوگو دکینگ وود

کف پوش چوب پلاست

کف پوش چوب پلاست، یکی از جذاب‌ترین و پرکاربردترین محصولات شرکت دکینگ وود است. این کفپوش ها در انواع مختلف با پروفیل چوب پلاست کف تولید می‌شوند. این فرآورده دارای مقاومت عالی در برابر آب، مقاومت در برابر خوردگی و سختی بالا است و به راحتی در اثر حرارت تغییر شکل داده و کمانش می شود. محصولات چوب پلاستیک PE به‌طور عمده در ساخت و ساز باغ در فضای باز مانند نرده ها، کفپوش ها، سطل زباله، حوضچه های گل، پالت ها و غیره استفاده می شود.

طراحی و تولید پروفیل‌های تخصصی کف پوش چوب پلاستیک در دو مدل سنگین و فوق سنگین برای استفاده در فضاهای متفاوت با کاربری‌های متنوع از فعالیت‌های شاخص این مجموعه است.

کامپوزیت های چوب پلاست از سلولز چوب و سلولز گیاهی به عنوان مواد اولیه، مواد پلیمری ترموپلاستیک و پایدار کننده های مختلف متناسب با نوع پروفیل و کاربرد آن ساخته می‌شوند. به‌طور متوسط، کامپوزیت های چوب پلاست شامل 45٪ پلاستیک، 45٪ الیاف چوب، و 10٪ مواد افزودنی از جمله تثبیت کننده های UV، عوامل جفت کننده، روان کننده ها و غیره است.
چوب پلاست دکینگ وود متریالی سبز و دوست‌دار محیط زیست است که در درازمدت می‌تواند به‌خوبی جانشین چوب و حتی شاید پلاستیک در صنعت ساختمان و بسیاری صنایع دیگر شود.

کف پوش چوب پلاست دکینگ وود جایگزین بسیار مناسبی برای کف پوش های رایج چوبی و یا ترموودی است که برای محوطه سازی استفاده می شوند.

 

برخی از مهمترین مزایای کف پوش چوب پلاست دکینگ وود

1) ضد آب و ضد رطوبت
2) تنوع رنگ و سبک
3) ضد حشرات و ضد موریانه
4) حفاظت از محیط زیست
5) غیر قابل اشتعال و مقاومت در برابر آتش سوزی
6) نصب آسان

 

نمونه های اجرا شده کف پوش چوب پلاست

5 / 5. 4