لوگو دکینگ وود
درب بیمارستان

درب ضد آب بیمارستانی

درب های پلی وود ( WPC Door) که در واقع Wood polymer composites Door می باشد، ترکیبی از گرانول چوب و مواد پلیمری هستند و شرکت دکینگ وود با استفاده از صنعت مدرن و فرایند اکسترود این درب های پلی وودی  د100درصد ضدآب را در قالب های مخصوص تولید کرده و به بازار عرضه می دارد.

درب چوب پلاستیک یا پلی وود امروزه جایگزین بسیار خوبی برای درب های چوبی و پلاستیکی که در ساختمان ها و به خصوص بیمارستان ها به کار برده می شود، می باشد.

ویژگی درب های پلی وود(ضدآب)  بیمارستانی دکینگ وود

درب های پلی وود دکینگ وود قابل شستشو بوده و به آسانی با مواد شوینده ملایم کاملا تمیز می شوند. به همین جهت در محیطی مانند بیمارستان که درب ها به ضدعفونی و نظافت دائمی نیاز دارند، کاملا قابل استفاده و مناسب هستند.

همچنین به دلیل عدم وجود رطوبت در پلی وود، باکتری در بافت آن تجمع نکرده و به همین جهت دارای ویژگی آنتی باکتریال نیز می باشد.

درب های پلی وودی دکینگ وود به علت سطح یکپارچه و لایه های مشبک، صدا را از خود عبور نداده و عایق بسیار خوبی برای صدا هستند.

در تولید درب های پلی وود هیج درختی قطع نمی شود؛ زیرا از پودر یا گرانول چوب استفاده می گردد و به همین دلیل این دربها اکوفرندلی یا دوستدار محیط زیست محسوب شده و به ادامه حیات آن کمک می کند.

در تولید درب های پلی وود، از مواد PVC  و رزین استفاده می گردد و وجود همین مواد سبب مقاومت این درب ها در برابر ضربه می شوند.

در ساختار این دربها موادی استفاده شده است که روند سوختن را آهسته می کنند به همین خاطر این درب ها در برابر آتش مقاومت بسیار خوبی دارند.

قیمت مناسب تری نسبت به درب های چوبی، ام دی اف، فلزی و پلاستیکی دارند.

در برابر سرما و گرما مقاومت بالایی داشته و تغییرات ابعادی پیدا نمی کنند.

این دربها در برابر رطوبت و جذب آب مقاومت بالایی دارد.
مقاوم در برابر ضربه و حرارت بالا هستند.

نصب شان به آسانی انجام می پذیرد.

تاب، ترک و شکاف بر نمی دارند.

0 / 5. 0