درب ضد آب بیمارستان

درب ضد آب بیمارستان از آن‌جا اهمیتی حیاتی پیدا می‌کند، که به‌خاطر وجود انواع آلودگی‌ها در مراکز بهداشتی و درمانی، لازم است زمین، دیوارها و درب ها به‌صورت مداوم و دوره ای طی شبانه‌روز شست‌وشو و ضدعفونی شود. به‌علاوه، درب اتاق ها باید آنتی باکتریال نیز باشد. پیش از این انواع درب‌های ساخته شده از مواد پلاستیکی (ABS و PVC) یا فلزی و حتی درب های چوبی با روکش ضد آب برای این منظور استفاده می‌شد؛ که هر کدام مزایا و معایب خود را دارد.

اما طی سال‌های اخیر با پیشرفت صنعت ساختمان و ابداع مصالح و متریال های مدرن، به‌تدریج «پلی وود» به‌عنوان بهترین متریال برای ساخت درب های ضد آب شناخته شده است. درب پلی وود تنها درب با جذب آب صفر یعنی صددرصد ضدآب است!

دکینگ وود تولیدکننده درب های پلی وود، در انواع کاربری تجاری، مسکونی، اداری، بیمارستان ها و … می باشد. این درب ها در تنوع رنگی و طرحی(cnc) بالایی تولید می شوند؛ به این ترتیب محدوه انتخابی شما بسیار گسترده است.

درب های پلی وود دکینگ وود دارای گارانتی 25 ساله ضد آب بودن است.

 

در بیمارستان ها به‌خاطر وجود ازدحام بالای جمعیت و عبور و مرور بسیار، باز و بسته شدن مداوم درب ها، احتمال ضربه اجسامی مانند ویلچر، برانکارد، تخت های بیمارستانی و … باید از درب و چهارچوبی استفاده شود که مقاومت بالایی داشته باشد.

ویژگی درب های دکینگ وود

خود اطفا: درب های بیمارستانی در برابر آتش شعله ور نشده و سبب گسترش آتش در محیط نمی شوند.

آنتی باکتریال: به دلیل عدم وجود مواد مغذی و روزنه در ساختار این درب و چهارچوب ها، احتمال نفوذ میکروب و باکتری در آن وجود ندارد.

عایق صدا: هوایی که در ساختار شبکه ای پروفیل های درب و چهارچوب وجود دارد، تبادل صدا و حرارت بین محیط داخل و خارج درب به حداقل کاهش می دهد.

مقاومت بالا در برابر ضربه: ساختار شبکه ای و یکپارچه این درب ها و چهارچوب ها سبب شده تا ضربات در کل سطح درب انتشار یابد و این گونه در برابر ضربه و فشار مقاوم می شود.

اکوفرندلی: برای تولید درب های بیمارستانی هیچ درختی قطع نمی شود، زیرا تنها از پودر چوب استفاده می شود. از طرفی این درب ها کاملا قابل بازیافت می باشند، به همین دلیل این محصول از دسته محصولات دوستدار محیط زیست به شمار می آید.

جهت مشاوره و خرید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید