لوگو دکینگ وود
پارکت قیمت مناسب
پارکت لمینت
کفپوش لمینت

پارکت لمینت

محصول جدید دکینگ وود

از آنجا که شرکت دکینگ وود تولیدکننده کفپوش های چوب پلاست می باشد و این نوع کفپوش بسیار ایده آلی برای فضای باز بوده، به همین خاطر با توجه به نیاز بازار این شرکت بر آن شده است که پارکت لمینت را نیز که مناسب استفاده در فضای داخلی می باشد و از لحاظ مالی نیز قیمت پایین تری نسبت به کفپوش های چوب پلاستیک دارد، به سبد محصولات خود اضافه نماید.

پارکت چیست؟

پارکت ها صفحات مدرنی هستند که برای پوشاندن سطح زمین مورد استفاده قرار می گیرند. این صفحات از لایه های نازک چوبی تشکیل شده اند.

از پارکت ها به سبب زیبایی ظاهری به عنوان کفپوش منازل، ساختمان های اداری، تجاری، فروشگاه ها و … استفاده می گردد.

قدیمی ترین نوع کفپوشی که مورد استفاده قرار گرفت پارکت چوب طبیعی بود، اما رفته رفته متریال جدیدی به این عرصه وارد شد و به دلیل زیبایی، قیمت پایین تر و بسیاری از مزایای دیگر، طرفداران زیادی پیدا نمودند.

پارکت لمینت

یکی از انواع پارکت ها، پارکت لمینت می باشد. کفپوش لمینت از چند لایه چوب فشرده ساخته شده و تحت پروسه Lamination این لایه ها به یکدیگر متصل می شوند و توسط لایه ای محافظتی سطح آن پوشیده می شود که این وجود این لایه سبب افزایش مقاومت و عمر آن می شود.

این نوع پارکت نوعی کفپوش دکوراتیو بوده که از موادی به نام HDF ساخته شده است و به دلیل بافت خاص، تنوع رنگی، عایق بودن، قابلیت شستشو، نصب آسان و سریع، استحکام و دوام بالا در میان سازندگان و عموم مردم محبوبیت زیادی پیدا نموده است. بخش اعظمی از این محصول از چوب تشکیل شده است .

کفپوش های لمینت دارای دو نوع درز حالت نر و ماده می باشند که شیار های آن ها در هم قفل شده و به آسانی می توانند در کف قرار گیرند، به همین دلیل برخلاف پارکت چوبی که اتصال آن به وسیله چسب انجام می گیرد، در صورت آسیب دیدن به آسانی قابل تعویض می باشد.

از ویژگی های دیگر لمینت این است که به دلیل استفاده از فوم در زیر تایل های لیمنیت، این پارکت ها عایق صدا و گرمای خوبی نیز محسوب می شوند.

پارکت لمینت

کفپوش لمینت

پارکت

فضای داخلی

قیمت پارکت لمینت

0 / 5. 0