لوگو دکینگ وود
نیمکت چوبی

ساخت نیمکت های چوبی با چوب پلاست

نیمکت های چوب پلاست

نیمکت های چوب پلاست عنصری پرکاربرد هستند که در پارک های محلی، پارک های در ابعاد بزرگ تر، محوطه سازی فاضای باز منازل، باغ ها و … مورد استفاده قرار می گیرند. نیمکت های چوب پلاست نقشی اساسی را در محوطه سازی پارک ها و فضای بیرونی ساختمان ایفا نموده و از نظر بصری جلوه ای زیبا به محیط می بخشند.

به دلیل استفاده مدام از این نیمکت ها در محیط عمومی، بایستی در ساخت این نیمکت ها از متریالی استفاده نمود که درکنار دوام و استحکام بالا، تحمل وزن تقریبا بالایی را نیز داشته باشد. علاوه برآن به دلیل قرار گرفتن در محوطه باز، متریال مورد استفاده در ساخت این نیمکت ها باید ضد آب بوده و همچنین در برابر عوامل جوی مانند باد، نور خورشید، سرما، گرما و … مقاومت بالایی داشته و دچار ترک، دفرمگی،انبساط، انقباظ و موارد این چنینی نشود.

چوب پلاستیک های تولید شده توسط شرکت دکینگ وود کاملا تمامی ویژگی های مورد نظر برای ساخت نیمکت ها را دارا بوده و از استحکام و عمر مفید بسیار بالایی برخوردار است.

نیمکت ساخته شده از چوب پلاستیک قابل اجرا در طرح ها، ابعاد و رنگ های متنوعی با توجه به سلیقه کارفرما می باشد و قابلیت اجرای عملیات سطحی چون براش، سند ، امباس و ترکیب سند و امباس و ترکیب سند و براش را دارند.

از مزایای پلی وود یا چوب پلاستیک، کمک به حفظ محییط زیست می باشد زیرا در تولید این متریال نیازی به قطع هیچ درختی نمی باشد و تنها از پودر درخت های موجود استفاده می شود. از طرفی دیگر این محصول چه در ساخت اولیه چه در بازیافت و استفاده مجدد هیچ گونه ماده سمی ای از خود به جای نذاشته و از این نظر نیز به محیط زیست آسیبی نمی رساند.

گاز کربن دی اکسید آزاد شده از آن نیز با استفاده از روش فیلتراسیون کنترل می شود.

شرکت دکینگ وود در تولید نیمکت های چوب پلاست خود از پروفیل های زیر استفاده می کند:

 پروفیل لوور به ابعاد 5 * 2 سانت

 پروفیل های چوب پلاست به ابعاد 29.4 * 9 سانت، 10 * 5 سانت و 9 * 4 سانت

دک های سبک به ابعاد 14.8 * 2.5 سانت

دک های سنگین به ابعاد 14.5 * 2.5 سانت، 12 * 2 سانت و 12 * 2.1 سانت

0 / 5. 0