لوگو دکینگ وود

کالیته رنگ پارکت لمینت

پارکت لمینت

کد رنگی پارکت لمینت دکینگ وود بسیار متنوع بوده به همین خاطر می توان رنگ دلخواه خود را که متناسب با باقی المان های فضای مدنظرتان می باشد، از میان کالیته رنگ پارکت لمینت های دکینگ وود به راحتی انتخاب نمایید. یکی از تغییراتی که در فضای داخلی منازل می تواند ایجاد شود و حال و هوای کلی محیط را عوض کند، تغییر پوشش کف می باشد. رنگ پوشش کف بایستی به گونه ای انتخاب شود که در تناسب با سایر المان های موجود در محیط مانند مبلمان، اکسسوری، پرده و … باشد به این ترتیب می توان فضایی دلنشین و مدرن را ایجاد نمود. یکی از انواع کف پوشی که می توانید برای منزل خود برگزینید، کفپوش پارکت لمینت می باشند. به این نکته بایستی توجه نمایید که حتما کفپوشی مناسب با فضا را انتخاب کنید زیرا در غیر این صورت بعد از گذشت مدت کوتاهی از انتخاب خود پشیمان می شوید.

افرادی که علاقه وافری به پارکت چوبی دارند، می توانند از پارکت لمینت رنگ چوب استفاده نمایند که از لحاظ ظاهری کاملا مشابه کفپوش چوبی می باشد و دقیقا همان حس گرما و زیبایی را به محیط می بخشد.

پارکت و پارکت لمینت از محبوب ترین انواع کفپوش ها هستند. آنها از بسیاری جهات شبیه به هم به نظر می رسند، به خصوص از نظر ظاهری. تقریباً برای هرکسی غیرممکن است که در نگاه اول بین کفپوش لمینت با کیفیت بالا و کفپوش چوبی تمایز قائل شود. در اینجا مهم ترین تفاوت های این دو نوع کفپوش را با هم مقایسه می کنیم.

کفپوش پارکت از چوب ساخته شده است که یک ماده طبیعی است، بنابراین در مقایسه با کفپوش لمینت مشکلی که دارد این است که نور خورشید می تواند باعث تغییر رنگ آن شود. بسته به نوع چوب، ممکن است روشن تر یا تیره تر شود یا رنگ زرد به خود بگیرد. اگر پنجره های تمام قد دارید و نور خورشید به کف می خورد، بهتر است پارکت لمینت را برگزینید و از پرده نیز برای پنجره خود استفاده نمایید؛ زیرا پارکت لمینت در برابر نور غیرمستقیم خورشید تغییر رنگ نمی دهد و این مورد یکی از مزایای اصلی آن است.

0 / 5. 0