لوگو دکینگ وود

پروفیل چوب پلاست F2

پروفیل چوب پلاست F2 توسط شرکت دکینگ وود تولید شده است و از سری محصولات پرکاربرد جهت طراحی و اجرای المان‌هایی همچون: نمای ساختمان، ستون، نرده، آلاچیق و انواع سازه است. از لحاظ کیفی محصولات دکینگ وود از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار هستند و علت این امر استفاده از مواد اولیه مرغوب در مراحل تولید انواع پروفیل چوب پلاستیک خواهد بود و همگام با استانداردهای جهانی است. یکی از ویژگی‌های این محصول شباهت زیاد آن به چوب است که در سایر محصولات چوپکس نیز مشهود است؛ این موضوع باعث می‌شود، از چوب پلاست به عنوان جایگزینی مناسب برای چوب استفاده کرد.

پروفیل چوب پلاستیک F2 همچون سایر محصولات دکینگ وود دارای 6 رنگ متنوع بوده که به کاربر این امکان را می‌دهد تا بر طبق سلیقه و نیز فضای مورد نظر، رنگ دلخواه را جهت اجرا انتخاب نماید. از مزایای انواع پروفیل چوب پلاست دکینگ وود می‌توان به استحکام و مقاومت بالای آن‌ها اشاره نمود؛ با توجه به این امر انواع پروفیل چوب پلاست در آب و هوای گرم و شرجی یا بسیار سرد به راحتی قابل استفاده است. همچنین محصولات چوب پلاست تولید شده توسط شرکت دکینگ وود در برابر نفوذ آب نیز بسیار مقاوم بوده و در صورت مجاورت دائم نور خورشید نیز آسیب نخواهند دید.

پروفیل چوب پلاست F2 ابعاد مقطع کلی برابر با 21×100 میلی‌متر دارد و از انواع پروفیل توخالی بوده که سطحی کاملا صاف دارد؛ با توجه به توخالی بودن محصول، وزن این پروفیل بسیار سبک است که به همین علت نصب و اجرا را برای نصاب آسان خواهد نمود. ضمن این که سبکی وزن پروفیل چوب پلاستیک F2 همچنین موجب تسریع در اجرای المان مورد نظر شده و در کمترین زمان ممکن طراحی و اجرا را امکان پذیر خواهد کرد.

0 / 5. 0