لوگو دکینگ وود
نمایندگی دکینگ وود

درخواست نمایندگی شرکت دکینگ وود

دکینگ وود: تولید کننده چوب پلاست و درب پلی وود، زیرمجموعه شرکت اشل سازان هرمس است.

این شرکت با اتکا به تخصص و دانش متخصصین حوزه چوب پلاست، قدم به عرصه تولید پروفیل های چوب پلاستیک و درب پلی وود (درب ضدآب و آنتی باکتریال) گذاشت و با استفاده از تجهیزات وارداتی پیشرفته و مدرن فعالیت خود را آغاز کرد.

پلی وود متریالی دوستدار محیط زیست است. در فرآیند تولید آن، نه‌تنها هیچ درختی قطع نشده، بلکه پسماندهای آن نیز مجدداً بازیافت و استفاده می‌شود. فرآیند بازیافت نیز هیچ ماده سمی‌ای از خود به جای نمی‌گذارد و گاز دی‌اکسید کربن آزاد شده از آن هم از طریق فیلتراسیون‌های آلاینده، کنترل می‌شوند.

مواردی که میان شرکت دکینگ وود و سایر رقبا تمایز ایجاد می‌کند:

تولید چوب پلاست در طرح ها و ابعاد متفاوت در 6 کد رنگ اصلی و رنگ‌های سفارشی بدون محدودیت (در صورت تولید با رنگ سفارشی، باید حتماً ابتدا شرایط آن از سوی تیم عملیاتی شرکت دکینگ وود بررسی شود.)

عملیات سطحی انجام‌شده روی چوب پلاست شامل امباس، سَند، براش یا ترکیبی سند و براش و سند و امباس است.

تولید چوب پلاستیک ها در 42 قالب متنوع انجام می پذیرد.

آتلیه طراحی تخصصی معماری دکینگ وود پروژه شما را قبل از اجرا طراحی می‌کند. به این ترتیب قبل از شروع به اجرا و نصب، نمایی کلی از پروژه نهایی شبیه سازی شده را مشاهده کرده و درصورت لزوم، اصلاحات لازم را به کارشناس مربوطه اعلام خواهید کرد.

تیم اجرایی متخصص و مجرب در زمینه اجرای انواع پروژه های محوطه سازی اطراف استخر، لنداسکیپ، نما، دیوار، آلاچیق، پرگولا، محوطه سازی یا لنداسکیپ، تراس گاردن و … در کنار شما هستند.

شرکت دکینگ وود دارای خدمات پس از فروش و گارانتی مکتوب محصولات چوب پلاست به مدت 3 سال و 10 سال خدمات پس از فروش و گارانتی ضدآب بودن درب های پلی وود به مدت 25 سال و همچنین دارای نمایندگی رسمی در اکثر استان های کشور با هدف سهولت در خرید است.

کارخانه تولید چوب پلاست دکینگ وود در شهر گرمسار واقع شده است. برای رفاه حال مشتریان گرامی، به‌منظور حمل و نقل و ارسال سریع تر، انبار در تهران در محدوده خاوران نیز مهیا شده است.

برای اخذ نمایندگی از شرکت دکینگ وود، فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید:

قیمت چوب پلاست

کاربرد چوب پلاست

پروفیل چوب پلاستیک

تولیدکننده چوب پلاست

خرید چوب پلاست

1.5 / 5. 2