لوگو دکینگ وود

دیوارپوش چوب پلاست دکینگ وود

دیوارپوش چوب پلاست دکینگ وود چیست؟

دیوارپوش چوب پلاست همانطور که از اسم آن مشخص است، پوششی  مناسب برای دیوار است و یکی از متریال های نوین در فضای داخلی ساختمان ها بوده و قابل اجرا روی دیوار فضاهایی چون: ساختمان های مسکونی، مراکز اداری، مراکز خرید، ویلاها، هتل ها، بیمارستان ها، دفاتر کاری، فضاهای تجاری و … می باشد.

دیوارپوش ها با متریال متنوعی مانند چوب پلاست، چوب طبیعی، ترموود و … قابل اجرا هستند؛ اما پرطرفدارترین و از طرفی زیبا و مدرن ترین این متریال چوب پلاستیک می باشد که جلوه ای خاص به فضای مورد نظر می بخشد.

دیوارپوش چوب پلاست که با استفاده از دستگاه های اکسترودر به روش اکستروژن تولید شده و ترکیبی از پودرچوب و پلاستیک می باشد. مواد دیگری نیز به عنوان روان کننده، تثبیت کننده و … به این ترکیب افزوده می شود که میزان استفاده از آنها، به کاربرد وودپلاست بستگی دارد.

این متریال محصولی نو و مدرن در صنعت ساخت و ساز بوده و در لنداسکیپ، محوطه سازی استخر، بازسازی فضای داخلی ساختمان، بازسازی تراس و بالکن و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دیوارپوش چوب پلاست از لحاظ ابعاد، اشکال و رنگ بسیار متنوع می باشند و از لحاظ ظاهری شباهت بسیار بالایی به چوب طبیعی دارد ولی با این تفاوت که کیفیت و دوام بالاتری داشته و به دلیل اینکه نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد، به نسبت چوب طبیعی و ترموود هزینه پایین تری در درازمدت خواهد داشت.

پروفیل های دیوارپوش دکینگ وود

پروفیل های چوب پلاست دکینگ وود که به عنوان دیوارپوش مورد استفاده قرار می گیرد، شامل:

پروفیل با عرض 25.5 سانت و 15.5 سانت ( که جدیدترین و در عین حال مدرن ترین نوع پروفیل های چوب پلاست دیوارپوش تولید شده می باشد که برای تی وی وال (TV Wall) کاملا مناسب بوده و جلوه بصری بسیار زیبایی می آفریند)

پروفیل با عرض 10.5 سانت، 11 سانت و 20 سانت

هنگامی که دیوار پشت تلویزیون یا همان تی وی وال، با استفاده از دیوارپوش ها پوشیده می شود، فضای مدرن و خاصی را ایجاد می نماید.

به دلیل وجود رنگ بندی متنوع و طرح ها و ابعاد متفاوت این آن ها، گستره انتخابی شما بالا می باشد.

مزایای دیوارپوش چوب پلاست

مزایای دیوارپوش چوب پلاست به شرح زیر است:

جذب آب آن یک درصد بوده و درواقع می توان گفت ضدآب است

مقاومت بالایی در برابر خوردگی، پوسیدگی و نفوذ حشرات دارد

امکان ایجاد قارچ و کپک بر روی این محصول وجود ندارد

قابل شستشو می باشد

به راحتی با شوینده های ملایم تمیز می شود

دوام و استحکام بالایی دارند

عایق سرما، گرما و صداست

دفرمه نمی شود

دچار تغیرات ابعادی نمی شود

جلوه زیبایی به محیط می بخشد

تنوع بالایی دارد

اتصالات این ترمووال ها در فضای داخلی هم میتواند روی چوب انجام شود هم با زیرسازی فلزی ولی برای فضای باز اگر استفاده شوند حتما باید از زیرسازی فلزی طبق دستورالعمل نصب دکینگ وود انجام شود.

قیمت دیوارپوش

دیوارپوش مدرن

ترمووال

تی وی وال

0 / 5. 0