لوگو دکینگ وود

نمایشگاه بین المللی تهران (درب و پنجره)

 دکینگ وود، به‌عنوان یکی از معتبرترین تولیدکننده درب‌ های 100 درصد ضد آب و قابل شستشو با شوینده های غیراسیدی، عایق صدا و آنتی باکتریال پلی وود، افتخار میزبانی شما عزیزان را در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره داشته است.

 شرکت دکینگ وود درب های اتاقی، درب سرویس  بهداشتی، درب بیمارستانی و دیگر انواع درب های تولیدشده را تا 25 سال گارانتی می‌کند. در ادامه مطلب تیزر و گزیده ای از تصاویر غرفه دکینگ وود را مشاهده می کنید.

عکس پرسنل شرکت دکینگ وود در نمایشگاه بین المللی درب و پنجره
پرسنل شرکت دکینگ وود

نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته هرساله در مرکز نمایشگاهی سئول واقع در تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه در و پنجره (Do-Win Tech) ، فرصت بسیار خوبی است تا تولیدکنندگان این حوزه، محصولات خود را در معرض بازدید متخصصان و فعالان این حیطه و عموم مردم قرار دهند. با توجه به گسترده بودن صنعت درب و پنجره و کثرت واحدهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی که به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم با این حوزه در ارتباط هستند، برگزاری نمایشگاه تخصصی درب و پنجره به‌صورت مجزا از نمایشگاه صنعت ساختمان ضرورت زیادی دارد. با پیشرفت فنّاوری، صنعت تولید درب و پنجره نیز رویه سنتی خود را رها و فرایند تولید خود را به‌روز کرده است. هرساله بسیاری از تولیدکنندگان از سراسر ایران در نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران که فضایی بالغ‌بر 49 هزار مترمربع را در برمی‌گیرد، حضور پیدا می‌کنند و از این طریق محصولات خود را به بیش از 35 هزار نفر معرفی می‌کنند.

4 / 5. 4