لوگو دکینگ وود

ساخت کلبه چوبی با چوب پلاست

از کاربرد های چوب پلاست می توان به استفاده از آن در ساخت کلبه جنگلی با چوب پلاست، انواع اتاقک های نگهبانی، آلاچیق، پرگولا، کلبه کوچک در حیاط ویلاها و… اشاره نمود.

چوب پلاست ماده‌ ای است که شباهت زیادی به چوب طبیعی دارد اما با این تفاوت که بسیاری از مشکلات چوب در این متریال وجود ندارد. چوب پلاست یا وود پلاست به دلیل اینکه از پودرچوب و پلاستیک تهیه می شود، حامی محیط زیست محسوب شده و به بقای آن کمک می کند. به علاوه این محصول بسیار با دوام بوده و برخلاف چوب نیاز به نگهداری و رنگ دوره ای ندارد. 

شرکت چوب پلاست تولیدکننده متریال نوین و مدرن چوب پلاستیک یا چوب پلاست، برآن بوده تا بهترین کیفیت را به شما عزیزان ارئه دهد.

آیا چوب پلاست ها متریال مناسبی برای استفاده درفضای باز و ساخت کلبه های جنگلی می باشند؟

الوار چوب پلاست یک الواری است که نیاز به تعمیر، نگهداری و رنگ آمیزی نداشته و دوام و استحکام بالایی دارد و همچنین در صورت نیاز به راحتی قابل بازیافت است.

 آیا چوب پلاست در برابر سرما و گرما تغییرات دمایی بالایی دارد؟؟

جذب گرمای چوب پلاست به اندازه چوب طبیعی نمی باشد به همین خاطر مقدار گرم شدن این متریال خیلی زیاد نمی باشد و به طور کلی تغییرات دمایی بالایی نداشته در زمستان و سرما نیز به میزان ملموسی سرد نمی شود.

کلبه چوبی با چوب پلاست

 مزیت استفاده از پلی وود (چوب پلاست) در ساخت کلبه های جنگلی

یکی از مزیت های استفاده در چوب پلاست در ساخت کلبه های جنگلی، سهولت در شستشوی آن است که می توان آن را با مقداری شوینده ملایم تمیز نمود.

بعلاوه انعطاف پذیری در برابر عوامل جوی، مقاومت در برابر جذب آب، مقاوم در برابر زنگ زدگی، نفوذ حشرات، کپک و قارچ، عدم ترک خوردگی با تغییرات دما و ثبات و استحکام از ویژگی های حائز اهمیت در ساخت کلبه های چوبی می باشد که خوشبختانه چوب پلاست دارای این ویژگی ها نیز می باشد.

چوب پلاستیک ها در صورتی که از مواد مرغوب و مناسبی ساخته شده باشند، در برابر عوامل جوی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان داده و همچنین مانند چوب به نگهداری و تعمیرات پرهزینه نیز نیازی ندارند و در آخر اینکه به دلیل شباهت زیادی که از لحاظ ظاهری به چوب دارد، ترکیب آن با محیط طبیعی بسیار هماهنگ و از لحاظ بصری موزون و جذاب بنظر می رسد.

عوامل تعیین کننده هزینه ساخت کلبه جنگلی چوب پلاستیک

  • شکل ظاهری کلبه چوب پلاست
  • یک یا چند طبقه بودن کلبه
  • نوع سقف و شکل ظاهری آن
  • نوع چوب به کار رفته در ساخت کلبه چوبی
  • میزان ارتفاع سقف کلبه چوبی
  • نوع و شکل درب و پنجره کلبه

برای مشخص شدن هزینه ساخت کلبه چوبی از جنس چوب پلاست، بایستی مشتری مشخصات کلبه را انتخاب نموده و پس از آن مشخصات را به شرکت دکینگ وود اعلام دارد.

0 / 5. 0