لوگو دکینگ وود

پروفیل چوب پلاست F10

کفپوش چوبی چوب پلاست، کفپوش چوب پلاست، کفپوش چوبی

پروفیل چوب پلاست F10 از محصولات تولید شده توسط شرکت دکینگ وود  با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت است. این محصول از لحاظ شکل ظاهری شباهت زیادی به چوب دارد و علت این امر استفاده از تراشه‌های چوب در مراحل ساخت و پرداخت پروفیل خواهد بود. پروفیل چوب پلاستیک F10 از انواع توخالی بوده که با توجه به این امر وزنی بسیار سبک دارد و یکی از ویژگی‌های محصولات چوب پلاست به شمار می‌آید. از این محصول می‌توان در طراحی و اجرای المان‌هایی همچون: پارتیشن، ستون، کفپوش، نرده، آلاچیق و سازه استفاده نمود؛ ضمن این که ظاهری خاص را در طراحی فضا ایجاد خواهد کرد. 

محصولات چوپکس یکی از بهترین جایگزین‌های چوب است که امکان استفاده از آن در المان‌های متفاوت وجود دارد. از ویژگی‌های بارز محصولات چوب پلاست همچنین کاربرد در زمینه‌های متنوع است. می‌توانید با استفاده از این محصول هارمونی خاصی در فضا ایجاد کرد. پروفیل چوب پلاست F10 ابعاد مقطعی برابر با 308×34 میلی‌متر دارد و به علت ساختار فیزیکی به بهترین شکل نصب خواهد شد. وزن کم این پروفیل باعث می‌شود تا با سرعتی بالا و در کمترین زمان ممکن، نصب و اجرای محصول در کاربردهای متفاوت انجام شود. 

پروفیل چوب پلاستیک F10 دارای 6 رنگ متفاوت بوده که این امر به کارفرما امکان انتخاب رنگ مناسب در زمینه مورد نظر را خواهد داد. محصولات چوب پلاست تولید شده توسط شرکت چوپکس از طول عمر بالایی برخوردار بوده و در برابر تابش‌های متداوم نور خورشید یا نفوذ آب در اثر باران‌های شدید کاملا مقاوم هستند. به‌علاوه در صورتی که از این محصول جهت موارد ذکر شده استفاده نمایید، همانند سایر محصولات دکینگ وود  نیازی به صرف هزینه جهت نگهداری یا ترمیم دوباره المان کار شده با این محصول را نخواهید داشت که یکی از نکات اصلی انواع پروفیل چوب پلاست به شمار خواهد آمد. 

0 / 5. 0