لوگو دکینگ وود

پروفیل چوب پلاست F3

پروفیل چوب پلاست F3 محصولی قابل استفاده در اجرای نمای ساختمان، آلاچیق، قرنیز و کاور دیواره ها و فلاورباکس است. یکی از مزیت‌های این نوع پروفیل چوب پلاستیک برخورداری از 6 رنگ متنوع است. می‌توان متناسب با فضایی که قصد اجرای محصول را دارید، رنگ مورد علاقه را انتخاب نمایید. پروفیل چوب پلاستیک F3 در صورتی که برای نما چوبی استفاده شود، علاوه‌براین که ظاهری زیبا به ساختمان خواهد داد، موجب جلوگیری از نفوذ گرما و سرما به داخل می‌شود. همچنین این محصول در نمای ساختمان در برابر عوامل فیزیکی مانند: تابش مستقیم نور خورشید یا باران‌های متداوم بسیار مقاوم است. 

پروفیل چوب پلاست F3 وزنی بسیار سبک دارد .این پروفیل از یک سطح صاف برخوردار است. سبک بودن وزن این محصول باعث می‌شود تا در کمترین زمان و با سرعتی بیشتر نصب و اجرای پروفیل را انجام داد. ابعاد مقطع کلی این پروفیل چوب پلاستیک برابر با 16×200 میلی‌متر است. جنس این محصول تلفیقی از چوب و پلاستیک بوده و ظاهرا شباهت زیادی به چوب دارد. اما از لحاظ مقاومت و استحکام به مراتب بهتر از چوب است.

از دیگر کاربردهای پروفیل چوب پلاستیک F3 می‌توان به ساخت  دیواره ی آلاچیق و پرگولا اشاره نمود که یکی از المان‌های اصلی روف گاردن به شمار می‌آید. طراحی و اجرای آلاچیق با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک مزایای بسیاری دارد که از جمله می‌توان به ظاهری چوبی و تلفیق با فضای سبز اشاره نمود. همین که انواع پروفیل چوب پلاستیک دوستدار طبیعت بوده و به محیط آسیبی وارد نخواهد کرد. این محصول به گونه‌ای طراحی و تولید شده است که در برابر نفوذ آب یا شرایط جوی با رطوبت بالا بسیار مقاوم خواهد بود.

0 / 5. 0