لوگو دکینگ وود

پروفیل چوب پلاست L6

پروفیل چوب پلاست L6 از سری محصولات پرکاربرد جهت طراحی سقف کاذب است. این متریال توسط شرکت دکینگ وود و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید می‌شود L6 از انواع پروفیل توخالی است که وزنی سبک دارد و نصاب می‌تواند در زمانی کم و با سرعتی بالا نصب سقف کاذب را انجام دهد. شباهت زیاد محصولات چوب پلاستیک شرکت دکینگ وود به چوب طبیعی باعث شده است تا بتوان از انواع پروفیل چوب پلاستیک به عنوان جایگزینی مناسب جهت عناصر قابل اجرا با چوب استفاده نمود. به این صورت نیز از آسیب به محیط زیست جلوگیری خواهد شد.

پروفیل چوب پلاستیک L6 ابعاد مقطع کلی برابر با 80×35 میلی‌متر دارد و گزینه‌ای مناسب جهت اجرای انواع سقف کاذب است. سقف لوور پرطرفدارترین نوع آن بوده و بیشتر در دکوراسیون داخلی مکان‌های عمومی قابل اجرا خواهد بود. محصولات دکینگ وود نیازی به ترمیم دوباره نداشته و همین امر تاثیر بسزایی در کاهش هزینه‌های نگهداری خواهد داشت. ضمن این که می‌توان المان اجرا شده با پروفیل چوب پلاست را به راحت‌ترین شکل ممکن تمیز کرد. با نصب این محصول اطمینان خواهید داشت که با گذشت سال‌ها، المان ساخته شده از لحاظ ظاهری، شکل اولیه خود را به بهترین حالت حفظ خواهد نمود.

پروفیل چوب پلاستیک L6 را می‌توان در 6 رنگ متنوع انتخاب کرد که در فضاسازی بسیار موثر است. همین امر این امکان را به کاربر می‌دهد تا بتواند المان اجرا شده را با سایر عناصر موجود در محیط هماهنگ نماید. در صورتی که از این پروفیل در اجرای سقف کاذب استفاده نمایید، می‌توانید کفپوش یا دیوارپوش را متناسب با سقف اجرا نمایید. به این ترتیب محیطی یکپارچه و متفاوت خلق خواهید کرد. از دیگر ویژگی‌های این پروفیل، مقاومت بالا و استحکام انواع پروفیل چوب پلاستیک است. علت استحکام بالای آن استفاده از تراشه‌های چوب، پلاستیک بازیافتی و آرد مخصوص در مراحل تولید محصولات دکینگ وود است.

0 / 5. 0