لوگو دکینگ وود

پروفیل چوب پلاست L7

پروفیل چوب پلاست L7 محصولی تولید شده توسط شرکت دکینگ وود  است که متریالی بسیار زیبا و کاربردی برای نما، لوور  و نیمکت می باشد این محصول با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید شده است. به همین علت از طول عمر بالایی برخوردار بوده و این امر باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و نیز جلوگیری از ترمیم دوباره خواهد شد. پروفیل چوب پلاستیک L7 از انواع پروفیل توخالی بوده و دارای وزنی بسیار سبک است. 

این ویژگی که در تمامی محصولات دکینگ وود   نیز وجود دارد، نصب و اجرای پروفیل را تسریع بخشیده و موجب افزایش سرعت نصب در زمینه مورد نظر خواهد شد. انواع پروفیل چوب پلاست همچنین در برابر هر نوع شرایط جوی و عوامل فیزیکی مانند: بارش باران یا تابش نور خورشید بسیار مقاوم است.

پروفیل چوب پلاست L7 از لحاظ شکل ظاهری شباهت زیادی به چوب دارد. با استفاده از این محصول در زمینه‌های مختلف، فضای متفاوتی ایجاد خواهد شد. همانطور که می‌دانید متریال‌های چوبی طرفداران زیادی دارند و محصولات دکینگ وود  با توجه به استفاده از تراشه‌های چوب در مراحل تولید، جایگزین مناسبی برای چوب به شمار می‌آیند؛ به همین علت می‌توان از محصولات چوب پلاست به جای هر نوع المان چوبی استفاده کرد. 

پروفیل چوب پلاستیک L7 ابعاد مقطع کلی برابر با 20×50 میلی‌متر دارد.. با استفاده از این محصول می‌توانید در موارد ذکر شده و در کنار دیگر پروفیل‌های دکینگ وود  ، طراحی متفاوت و منحصر بفرد اجرا نمایید. یکی از ویژگی‌های اصلی انواع پروفیل چوب پلاست چندسازه بودن آنهاست که این امکان را به کارفرما می‌دهد تا بتوانند از پروفیل انتخابی برای اجرای المان‌های متفاوت استفاده نمایند. ضمن این که می‌توان یکپارچگی و هارمونی را با استفاده از انواع پروفیل چوب پلاست ایجاد کرد. 

0 / 5. 0