دیوارپوش های مدرن دکینگ وود

دیوارپوش چوبی و انواع آن

دیوارپوش چوبی روشی جذاب برای زیباسازی فضای بیرون و داخلی است. یکی از راه های تغییر دکوراسیون و  فضاسازی داخلی منزل، شرکت یا هر فضای دیگری، استفاده از انواع دیوارپوش است. این پوشش می تواند با استفاده از چوب پلاست یا ترموود اجرا شود.

استفاده از انواع رنگ و کاغذ دیواری از گذشته تا کنون رواج داشته است؛ اما اگر می خواهید فضایی مدرن و به روز داشته باشید، بهترین انتخاب استفاده از دیوارپوش چوبی از جنس چوب پلاست یا ترموود است که به ترمووال نیز معروف هستند. از مزیت دیوارپوش چوب پلاست نسبت به دیگر انواع  دیوارپوش چوبی، قابلیت شستشو، دوام و استحکام بالاتر، عایق سرما، گرما و صدا، عدم پوسیدگی و خوردگی، عدم طبله شدن و… است.

دیوارپوش چوب پلاست

دیوارپوش‌ چوب پلاست یکی از محبوب‌ترین انواع دیوارپوش چوبیاست که برای زیباسازی محوطه و فضای باز منازل، مراکز اداری، تجاری و… استفاده می‌شود. بخش اعظمی از این دیوارپوش‌ها از چوب و پلاستیک تشکیل شده است و به‌خاطر همین ساختار، چوب پلاست، ظاهری نزدیک به چوب طبیعی دارد؛ اما دیگر با مشکلات چوب مانند پوسته‌شدن، کپک، خوردگی، تعمیر و نگهداری سالیانه روبرو نیست. این متریال به‌صورت پروفیل تولید و به دو گونه فاق و زبانه و پیچ از رو دسته بندی می‌شود.

پروفیل‌های دیوارپوش چوب پلاست شامل کد هایF15F13 ,F3 ,F14 و F5 می‌باشد که در 6 کد رنگیA, B, D, E, F, L تولید می‌شود.

عملیات سطحی پروفیل های دیوارپوش چوب پلاست، به چهار صورت انجام می‌شود:

1. سند

2. امباس

3. سند و امباس

4. براش

در انتخاب پروفیل مناسب برای دیوارپوش چوب پلاست باید به مواردی مانند نوع دیوار، ضخامت دیوارپوش موردنظر و عملیات سطحی توجه کرد.

همچنین انتخاب رنگ مناسب برای این نوع دیوارپوش چوبی نیز اهمیت بالایی دارد. دیوارپوش چوب پلاست به رنگ قهوه‌ای تیره تا قهوه‌ای روشن و طوسی (با کد رنگی A, B, D, E, F, L )، قابل‌تولید است که باتوجه به سلیقه‌ی کارفرما و فضای داخلی می‌توان رنگ موردعلاقه را انتخاب کرد.

برای دیدن انواع رنگ و عملیات سطحی چوب پلاست کلیک کنید.

در مجموع، پروفیل‌های دیوارپوش چوب پلاست گزینه‌ای مدرن و زیبا برای دکوراسیون داخلی و خارجی فضاهای مسکونی و تجاری هستند که با انتخاب صحیح نوع پروفیل، رنگ و عملیات سطحی می‌توانید محیط زیبا و دلنشینی را ایجاد کنید.

تیم دکینگ وود در تمامی مراحل از مشاوره و خرید، تا اجرای نهایی پروژه کنار شماست.

برای مشاوره و استعلام قیمت دیوارپوش می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.