لوگو دکینگ وود

دیوار پوش چوب پلاست

دیوارپوش ها در واقع متریالی هستند که پس از اتمام ساخت تمامی دیوارها، به منظور افزایش جلوه و زیبایی فضای داخلی، روی دیوار نصب می شوند. دیوارپوش هایی که کیفیت بالایی دارند، علاوه بر افزایش زیبایی فضا، به عایق بندی محیط از نظر صدا، سرما و گرما و افزایش بهداشت محیط کمک شایانی می نمایند.

چوب پلاست ها از محصولات نوینی هستند که امروزه میان سازندگان، طراحان و سایر مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده و همچنین جایگزین بسیار خوبی برای چوب طبیعی و ترموود می باشد؛ زیرا از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به چوب داشته اما مشکلات استفاده از چوب را ندارد. استفاده از دیوارپوش های چوب پلاست به جای چوب طبیعی، سبب می شود درخت کمتری قطع شده و جنگل ها حفظ شوند؛ زیرا در فرایند تولید دیوارپوش های چوب پلاست دکینگ وود نیازی به قطع مجدد هیچ درختی نمی باشد.

با توجه به اینکه دیوارپوش های چوب پلاست دکینگ وود در مقابل رطوبت، باد، باران، برف، گرما، سرما، حشرات و … مقاومت بالایی دارند، از آنها می توان هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی ساختمان ها استفاده نمود.

سایر ویژگی های دیوارپوش چوب پلاست دکینگ وود شامل موارد زیر می باشد:

ضدآب ( جذب آب بین 1 تا 3 درصد)

قابل شستشو با شوینده ملایم

عایق صدا

عایق گرما و سرما

مقاومت بالا در برابر حریق

غیرقابل اشتعال)در برابر آتش ذوب می شوند و مشتعل نمی شوند و از گسترش آتش جلوگیری می کنند)

نصب آسان و سریع(بدون نیاز به نصاب متخصص)

دوام و عمر مفید بالا

استحکام زیاد در عین سبک بودن

دیوارپوش های چوب پلاست دکینگ وود در ابعاد ذیل در 6 کد رنگ اصلی تولید می شوند:

  به عرض  10.5 و ضخامت  2.1 سانتu2

  به عرض  15.5 و ضخامت  1.5 سانتf14

  به عرض  25.5 و ضخامت  4 سانتf13

  به عرض  11.  و ضخامت  2 سانتf5

 دیوارپوش های با عرض 15.5 سانت و 25.5 سانت جدیدترین نوع دیوارپوش می باشند و از زیبایی خاصی بهره مند هستند.

کاربردهای دیوارپوش چوب پلاست دکینگ وود

دیوارپوش های چوب پلاست دکینگ وود برای مکان هایی چون بیمارستان ها، مدارس، هتل ها و … که نیازمند استفاده از متریالی هستند که صدا را از خود عبور نداده و به نوعی عایق صدا باشند، کاملا مناسب است.

پروفیل های دیوارپوش چوب پلاست برای مکان هایی مثل آشپزخانه که امکان حریق بالایی دارد نیز مناسب است؛ زیرا این متریال در برابر حریق مقاوم بوده و باعث تشدید و شعله ور شدن آتش نمی شود.

دیوارپوش های چوب پلاست دکینگ وود برای مکان هایی که الزامات رطوبتی دارند مانند حمام، دستشویی، آشپزخانه، فضاهای باز که در معرض بارش برف و باران هستند، مناسب می باشد؛ زیرا این چوب پلاست ها جذب آب بسیار ناچیزی داشته و عملا ضدآب به حساب می آیند (جذب آب شان یک تا سه درصد می باشد).

دیوارپوش های چوب پلاست دکینگ وود از ایمنی بالایی نیز برخوردارند.

دیوارپوش های چوب پلاست دکینگ وود انعطاف پذیری بالایی داشته و در رنگ ها و تنوع بسیاری تولید می شود، به همین دلیل می تواند به طور کامل نیازهای فضای داخل و خارج ساختمان را برآورده سازد.

0 / 5. 0