لوگو دکینگ وود

طرح‌ CNC درب پلی وود دکینگ وود

طرح‌ CNC درب پلی وود در این بخش برای شما به نمایش گذاشته شده است. از نکات حائز اهمیت در مورد طرح های cnc درب های پلی وود به موارد زیر اشاره می‌کنیم:

  1. عمق طرح cnc درب پلی وود، حداکثر 2 میلی‌متر است. ازآن‌جاکه حک طرح تنها روی روکش درب اجرا می‌شود و ضخامت روکش بین 1/8 تا 2 میلی‌متر است، به همین خاطر امکان ایجاد طرح سی ان سی با عمقی بیشتر از 2 میلی‌متر وجود ندارد.
  2. عرض طرح CNC درب پلی وود یک سانتی‌متر است. با توجه به این‌که قطر قلم سی ان سی درب پلی وود یک سانتی‌متر است، امکان برش با عرض بیش از 1 سانتی‌متر وجود ندارد.

دکینگ وود به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی این نوع درب در کشور، در حال حاضر درب پلی وود و چارچوب پلی وود را با بیشترین تنوع تولید و عرضه می‌کند. درب های تولیدی این شرکت دارای تنوع بسیار زیاد طرح CNC هستند. خریداران عزیز می‌توانند با توجه به سلیقه خود، هرکدام از این CNC ها را به‌دلخواه انتخاب و ثبت سفارش نمایند.

اگر به هر دلیلی هیچ‌کدام از طرح cnc درب پلی وود دکینگ وود به سلیقه شما نزدیک نبود، شما می‌توانید طرح cnc درب پلی وود موردنظر خود را به تیم فروش دکینگ وود تحویل دهید تا پس از بررسی در صورت تایید بخش فنی، درب پلی وود با cnc دلخواه شما تولید شود. 

درب های ضد آب تولیدشده به‌وسیله دکینگ وود به دلیل استفاده از پلی وود (ترکیبی از پودر چوب و پلیمر)، دارای قابلیت تراشکاری خوبی هستند. به همین دلیل می‌توان هر طرح‌ سی ان سی موردنظر را به‌خوبی روی این درب ها پیاده‌سازی کرد؛ بدون آن‌که ذره‌ای از مقاومت آن کاسته شود.
به این نکته هم باید توجه کرد که با توجه به صددرصد ضدآب بودن درب های پلی وود دکینگ وود، با تراشکاری روی سطح آن‌ها، قابلیت ضدآب بودن این درب ها به‌هیچ‌وجه از بین نمی‌رود. برخلاف بیشتر محصولات مشابه، که فقط روکش آن‌ها ضدآب است و در اثر تراشکاری سطح یا مخدوش شدن آن‌ها، آب به‌راحتی داخل‌شان نفوذ کرده و سبب پوسیدگی و درنهایت از بین رفتن‌شان می‌شود.

درب های تولیدی دکینگ وود، در قالب‌های تک لنگه، یک و نیم لنگه و دو لنگه در ابعاد، رنگ ها و طرح های CNC متنوع تولید می‌شود.
یکی از مهم‌ترین مزیت‌های انواع درب پلی وود دکینگ وود، امکان نصب و اجرای درب با چارچوب فرانسوی (فلزی) است. در این صورت می‌توان برای شکیل‌تر شدن و هماهنگی بیشتر درب و چارچوب، از روکش PVC روی چارچوب فرانسوی استفاده کرد.

درب های پلی وود دکینگ وود، به‌راحتی قابل نصب روی انواع چارچوب چوبی و آهنی هستند.
با توجه به تخصصی بودن اندازه‌گیری و نصب درب و چارچوب پلی وود، قبل از نهایی کردن ابعاد و نصب درب و چارچوب، حتماً با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

نمونه طرح CNC درب پلی وود

3 / 5. 10