درب پلی وود

انواع درب های پلی وود

انواع درب‌ پلی وود از جمله درب‌های محبوب از نظر زیبایی و عملکرد هستند، درب پلی وود دکینگ وود بسیار مناسب فضاهای مسکونی، اداری، بیمارستان، رستوران ها و… یا فضای خارجی هستند. این درب‌ها با استفاده از چوب پلی وود ساخته می‌شوند که زیبایی و گرمايی چوب طبیعی را به فضا انتقال میدهد، همچنین درب ضد آب دکینگ وود دارای مقاومت بیشتری در برابر شرایط انواع آب و هوایی می‌باشد. درب‌های پلی وود به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و درجه یک، ۱۰۰٪ ضد آب بوده و علاوه بر این، از عایق صوت و حرارت نیز برخوردارند. این ویژگی‌ انواع درب پلی وود را به گزینه‌ای ایده‌آل برای استفاده در هر نوع آب و هوا و هر نوع فضایی تبدیل می‌کند. انواع درب پلی وود تولید شده توسط دکینگ وود به صورتی طراحی و ساخته شده‌اند که علاوه بر ظاهر زیبا، عملکرد بی‌نظیری و بی نقصی را برای مصرف کننده ارائه دهند.

در ادامه به توضیحاتی درباره انواع مختلف درب‌های پلی وود پرداخته می‌شود:

درب پلی وود طرح دار CNC

درب پلی وود طرح دار از درب‌ها با استفاده از فناوری CNC و توانایی حکاکی دقیق، طرح‌های زیبا و جذابی را بر روی سطح آن‌ها ایجاد می‌کنند. این طرح‌ها می‌توانند از الگوها و طرح‌های متنوعی باشند که به درب شکوه و زیبایی بیشتری می‌بخشند و همچنین میتوانید با ارسال طرح دلخواه خودتان به کارشناسان دکینگ وود، درب پلی وود خود را به صورت شخصی سازی شده دریافت کنید. این نوع از درب‌های پلی وود با استفاده از تکنیک‌ها و فرآیندهای مختلفی مانند فریز کاری یا رنگ آمیزی، دارای رنگ های متنوع و زیبایی می‌باشد.

درب پلی وود ساده

این نوع از درب‌ها به صورت ساده و بدون طرح یا تزئینات خاصی طراحی می‌شوند. آن‌ها به عنوان یک گزینه ساده و کلاسیک برای فضاهایی که نیاز به یک ظاهر مینیمال و ساده دارند، مناسب هستند. این درب‌ها به خاطر زیبایی ساده و انتخاب مواد با کیفیت، جذابیت خاصی دارند. درب های پلی وود ساده، درب هایی هستند که بر روی آنها هیچ طرحی سی ان سی نمیشود و کاملا ساده هستند و تنها فرق بین آنها رنگ بدنه و روکش می باشد که در 9 رنگ متفاوت و کاملا سازگار با هر محیط و سبک معماری قابل استفاده می باشد.

درب پلی وود قاب شیشه‌ای

این نوع از درب‌ها دارای یک یا چندین بخش شیشه‌ای در وسط یا کناره‌های درب هستند که با توجه به سلیقه افراد میتواند شیشه کاملا مات یا کاملا شفاف باشد. این طراحی به فضاهایی که نور طبیعی بیشتری می‌خواهند، شکوه و انطباق بیشتری می‌بخشد. علاوه بر این، قاب شیشه‌ای مات و شفاف به درب پلی وود ظاهری مدرن و زیبا می‌بخشد و مناسب مکان هایی می باشد که نیاز است از داخل به بیرون و بالعکس به صورت شفاف یا مخفی دید داشته باشد.

درب بیمارستانی

درب‌ بیمارستانی پلی وود کاملا مناسب مراکز بهداشتی و درمانی می باشد، زیرا قابلیت اصلی این درب ها 100% ضد باکتریال بودن، می باشد. این ویژگی منحصر بفرد درب بیمارستان دکینگ وود به کنترل عفونت‌ها و بهبود بهداشت عمومی به خصوص در مراکز بهداشتی و درمانی کمک می‌کند و اطمینان می‌دهد که فضاهای درمانی و پزشکی بهترین شرایط را از نظر پاکیزگی و ایمنی برای بیماران و کارکنان فراهم می‌کنند. این نوع از درب‌ها برای استفاده در بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و مراکز بهداشتی طراحی شده‌اند که اغلب دارای طراحی ساده‌ای هستند و به صورتی که امکان عبور را برای بیماران و کارکنان به راحتی فراهم کنند. این درب‌ها ممکن است دارای پنجره‌های شفاف و یا مات باشند تا کارکنان بتوانند وضعیت بیماران را از پشت درب بررسی کنند.